- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175856 Yale GDP-20-LX-E-2200
175856
Yale GDP-20-LX-E-2200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2016 |
| การค่ามิเตอร์ | 5,308 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 473 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 215 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 6.50-10 |
| Tyre size rear | 18x7-8 |
| น้ำหนัก | 3,200 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new seat |
| Attachment types | Sideshift |