- หน้าหลัก
- Products
- รถหยิบสินค้า
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 710 |
| เสารถยก | สามเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 1,015 cm |
| Platform height | 950 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 435 cm |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 420 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| น้ำหนัก | 4,150 kg |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |