- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175717 Toyota 02-8-FDJF-35
175717
Toyota 02-8-FDJF-35
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2016 |
| การค่ามิเตอร์ | 3,865 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 430 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 220 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| น้ำหนัก | 5,970 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |