- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175668 Toyota 8-FBMHT-85
175668
Toyota 8-FBMHT-85
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 8,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2016 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,389 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 320 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 260 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 1,250 |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 250-15 |
| น้ำหนัก | 12,300 kg |
| Fork length | 180 cm |
| Details | 4 hydraulic functions, new forks, new front tyres |