- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175654 Clark CQ-30-D
175654
Clark CQ-30-D
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Unique properties
- Defect
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2011 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,034 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 372 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 250 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| น้ำหนัก | 4,340 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |