- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175646 Linde H-30-D-01 (1202)
175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2022 |
| การค่ามิเตอร์ | 11,351 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 339 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 230 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| น้ำหนัก | 4,703 kg |
| Details | hourmeter confirmed, heating, cabin, 3 hydraulic functions |