- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175644 Linde H-50-D-02 (394)
175644
Linde H-50-D-02 (394)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 5,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2022 |
| การค่ามิเตอร์ | 6,348 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสองเสา |
| การยก | 313 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 315x70-15 |
| Tyre size rear | 250x70-15 |
| น้ำหนัก | 6,444 kg |
| Fork length | 123 cm |
| Details | cabin, heating, 3 hydraulic functions, hourmeter confirmed |
| Attachment types | Rotating head |