- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175600 Linde E-30-HL-01-600 (387)
175600
Linde E-30-HL-01-600 (387)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| การค่ามิเตอร์ | 10,327 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 369 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 800 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x10-12 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| น้ำหนัก | 5,837 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |