- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175568 Toyota 40-8-FD-45-N
175568
Toyota 40-8-FD-45-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 4,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| การค่ามิเตอร์ | 1,816 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสองเสา |
| การยก | 300 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| น้ำหนัก | 7,200 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | con, cabin, heating, 4 hydraulic functions, airconditionning |
| Attachment types | Sideshift, Fork positioner with reach forks |