- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175494 Toyota 8-FD-45-N
175494
Toyota 8-FD-45-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 4,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| การค่ามิเตอร์ | 11,320 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 500 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 320 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| น้ำหนัก | 7,310 kg |
| Details | exclusively for sale outside the EU, 3 hydraulic functions, new seat |