- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175451 Linde H-80-D-02-1100 (396)
175451
Linde H-80-D-02-1100 (396)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 8,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2015 |
| การค่ามิเตอร์ | 10,485 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 570 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 320 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 300-15 |
| น้ำหนัก | 14,350 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, new forks, hourmeter confirmed |