- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175430 Linde E-80-01-900 (1279)
175430
Linde E-80-01-900 (1279)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 8,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| การค่ามิเตอร์ | 12,329 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 375 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 326 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 1,376 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 840/406-559 |
| Tyre size rear | 315/70-15 |
| น้ำหนัก | 15,174 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Double clamp |