- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175202 Toyota 02-8-FDF-30
175202
Toyota 02-8-FDF-30
This product has been sold
Specifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2011 |
| การค่ามิเตอร์ | 21,037 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 400 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 265 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| น้ำหนัก | 4,860 kg |
| Fork length | 235 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |