- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175180 Linde E-25-L-01 (387)
175180
Linde E-25-L-01 (387)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| การค่ามิเตอร์ | 3,124 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสองเสา |
| การยก | 330 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| น้ำหนัก | 4,593 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres |