- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175016 Manitou M-30-4
175016
Manitou M-30-4
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 4,537 |
| เสารถยก | สามเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 450 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 298 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 405x70-20 |
| Tyre size rear | 10.5x80-18 |
| น้ำหนัก | 5,928 kg |
| Details | cabin, heating, 3 hydraulic functions |