- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 174883 Linde E-16-02 (386)
174883
Linde E-16-02 (386)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,600 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2015 |
| การค่ามิเตอร์ | 7,993 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 462 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 212 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 15x4,5-8 |
| น้ำหนัก | 3,339 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |