- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 174577 Toyota 02-7-FG-35
174577
Toyota 02-7-FG-35
This product has been sold
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specifications
| ความจุ | 3,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | LP Fuel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2012 |
| การค่ามิเตอร์ | 11,706 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 350 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| น้ำหนัก | 5,850 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |