- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 174376 Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
174376
Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 5,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | LP Fuel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2015 |
| การค่ามิเตอร์ | 11,197 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 810 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 410 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Tyre size front | 22x12-16 |
| Tyre size rear | 18x8-12.1 |
| น้ำหนัก | 9,300 kg |
| Details | 4 hydraulic functions, new seat, new forks |