- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 173680 Still RX-60-50
173680
Still RX-60-50
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 5,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 7,302 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 535 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 260 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 930 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 355x50-15 |
| Tyre size rear | 200x75-9 |
| น้ำหนัก | 7,594 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork positioner with reach forks |