- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6341 ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
6341
ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 2.500 kg |
| Clasa FEM | FEM2 |
| An fabricație | 2017 |
| Lățime cadru | 1.200 mm |
| Deschidere (max) | 1.150 mm |
| Deschidere (min) | 380 mm |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 358 kg |