- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6340 Cascade 52G-FPS-340
6340
Cascade 52G-FPS-340
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 3.200 kg |
| Clasa FEM | FEM3 |
| An fabricație | 2018 |
| Lățime cadru | 1.550 mm |
| Deschidere (max) | 2.650 mm |
| Deschidere (min) | 760 mm |
| Furci | 1600x125x45 |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 572 kg |