- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6337 Kaup 2.5T411ZA
6337
Kaup 2.5T411ZA
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 3.000 kg |
| Clasa FEM | FEM3 |
| An fabricație | 2021 |
| Lățime cadru | 1.140 mm |
| Deschidere (max) | 1.840 mm |
| Deschidere (min) | 555 mm |
| Furci | 2000x120x50 |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 468 kg |