6336
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | dispozitiv rotativ |
|---|---|
| Capacitate | 2.500 kg |
| Clasa FEM | FEM2 |
| An fabricație | 2017 |
| Lățime cadru | 1.040 mm |
| Deschidere (max) | 1.800 mm |
| Deschidere (min) | 550 mm |
| Rotator | 360 |
| Furci | 1500X120x40 |
| Greutate | 572 kg |