- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6333 Bolzoni-Auramo KS28YKB
6333
Bolzoni-Auramo KS28YKB
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 2.800 kg |
| Clasa FEM | FEM3 |
| An fabricație | 2006 |
| Lățime cadru | 1.000 mm |
| Deschidere (max) | 1.680 mm |
| Deschidere (min) | 646 mm |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 321 kg |