- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 177100 Toyota 8-FBE-20-T
177100
Toyota 8-FBE-20-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 11.069 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 300 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 140x55-9 |
| Greutate | 3.628 kg |
| Details | Lithium-ion battery, 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |