- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 177069 Crown ETI-4000-1.4-TF
177069
Crown ETI-4000-1.4-TF
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 204.145 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 290 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 197 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 375 |
| Greutate | 1.442 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | servodirecție |