- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 177052 Toyota 02-8-FGF-25
177052
Toyota 02-8-FGF-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 12.141 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 7.00-12 |
| Roți (spate) | 6.00-9 |
| Greutate | 3.740 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |