- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 177043 Doosan D-90-S-5
177043
Doosan D-90-S-5
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 9.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2014 |
| Ore înregistrate | 7.025 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 410 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 340 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic duble |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 9.00-20 |
| Roți (spate) | 9.00-20 |
| Greutate | 12.712 kg |
| Lungime furci | 240 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, aer condiționat, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci, Sistem de cântărire |