- Acasă
- Produse
- Echipamente de Ridicat
- 177041 JLG 10-MSP
177041
JLG 10-MSP
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 275 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2012 |
| Ore înregistrate | 583 |
| Înălțimea platformei | 305 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 145 cm |
| Baterie V | 24 |
| Roți (spate) | Cushion |
| Roți (fața) | Cushion |
| Greutate | 500 kg |