- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176950 Toyota SSI-200-D
176950
Toyota SSI-200-D
Proprietăți unice
- Low hours
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2023 |
| Ore înregistrate | 25 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 210 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 160 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 300 |
| Greutate | 1.264 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 150 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble, Lithium-ion battery, servodirecție |