- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176909 Linde R-14-01 (1120)
176909
Linde R-14-01 (1120)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 11.154 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 576 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 248 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 700 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Greutate | 3.488 kg |
| Tip atașament | Sideshift |