- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176829 Toyota RRE-160-H
176829
Toyota RRE-160-H
Proprietăți unice
- Low hours
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 1.123 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 620 |
| Greutate | 3.606 kg |
| Tip atașament | Sideshift |