- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176821 BT OSE-250
176821
BT OSE-250
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 2.937 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 620 |
| Greutate | 1.468 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 235 cm |
| Details | servodirecție |