- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176815 Toyota SPE-120
176815
Toyota SPE-120
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 5.043 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 370 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 210 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Greutate | 1.301 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, servodirecție |