- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176813 Toyota SWE-140
176813
Toyota SWE-140
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 2.080 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 365 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 182 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 225 |
| Greutate | 1.050 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |