- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176804 Toyota SWE-160
176804
Toyota SWE-160
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 3.380 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 500 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Greutate | 1.656 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 120 cm |