- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176791 Toyota LWE-160
176791
Toyota LWE-160
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 6.935 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 555 kg |
| Lățimea furcii | 54 cm |
| Lungime furci | 120 cm |