- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176784 BT LPE-200
176784
BT LPE-200
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 4.154 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 400 |
| Greutate | 865 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |