- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176761 Jungheinrich ETV-214
176761
Jungheinrich ETV-214
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 5.519 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 800 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 325 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Greutate | 4.000 kg |
| Details | cu cabină |
| Tip atașament | Sideshift |