- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176729 Linde H-16-T-01 (391)
176729
Linde H-16-T-01 (391)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 13.474 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 477 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 180x70-8 |
| Roți (spate) | 180x70-8 |
| Greutate | 3.025 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |