- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176718 Toyota 40-8-FD-40-N
176718
Toyota 40-8-FD-40-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 4.464 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 6.170 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |