- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176706 Toyota 8-FBMT-35
176706
Toyota 8-FBMT-35
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 3.343 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 310 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 250x60-12 |
| Roți (spate) | 180x70-8 |
| Greutate | 6.684 kg |
| Details | furci noi, 4 valve hidraulice |