- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176666 Toyota 7-FBEST-15
176666
Toyota 7-FBEST-15
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 7.347 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 1.000 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 18x7-8 |
| Greutate | 3.218 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |