- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6315 Cascade UPF3-2500
6315
Cascade UPF3-2500
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare cu furci telescopice |
|---|---|
| Capacitate | 4.000 kg |
| Clasa FEM | FEM3 |
| An fabricație | 2020 |
| Deschidere (max) | 1.830 mm |
| Deschidere (min) | 550 mm |
| Furci | 130x150x45 |
| Greutate | 308 kg |