- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176660 Toyota 02-8-FGF-30
176660
Toyota 02-8-FGF-30
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 4.806 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 285 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 28x9-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.830 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, furci noi, cauciucuri spate noi |