- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176652 Jungheinrich ESC-214-Z
176652
Jungheinrich ESC-214-Z
Proprietăți unice
- Low hours
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 324 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 535 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 232 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 375 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Greutate | 1.738 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |