- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176646 Jungheinrich EMD-115-I
176646
Jungheinrich EMD-115-I
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 68 |
| Catarg | Mono freelift |
| Ridicare | 152 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 186 cm |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 520 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble, Lithium-ion battery |