- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176645 Jungheinrich EKS-210
176645
Jungheinrich EKS-210
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 5.411 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 631 cm |
| Înălțimea platformei | 550 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 260 cm |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 465 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2023 |
| Greutate | 4.125 kg |
| Lățimea furcii | 83 cm |
| Lungime furci | 80 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |