- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176641 Toyota LPE-250
176641
Toyota LPE-250
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 2.173 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 909 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | servodirecție |