- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176632 Jungheinrich EFG-216
176632
Jungheinrich EFG-216
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Motor | Electric |
|---|---|
| An fabricație | 2014 |
| Ore înregistrate | 24.427 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 625 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 180x70-8 |
| Roți (spate) | 140x55-9 |
| Greutate | 3.290 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |